INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

HOME » RRETH NESH » Evente » 
Seminare dhe evente me promotor "Neranxi"-n
Nė kompaninė "Neranxi" seminaret me specialiste shqiptarė dhe tė huaj, tashmė janė bėrė mė sė tė zakonshme falė edhe njė laboratori modern qė gjendet nė ambientet e saj. Bukėpjekės, pasticierė, xhelatierė, kuzhinierė vijnė herė pas here pėr tė mėsuar recetat e reja me lėndėt e para qė tregton kjo kompani, nė mėnyrė qė t'i pėrdorin ato si duhet duke shtuar kėshtu edhe mė shumė kulturėn e tyre si specialistė kulinarie.
Por kėta specialistė shqiptarė dhe tė huaj, nėn kujdesin e kompanisė "Neranxi" kanė qenė afėr klientėve tė tyre sa herė janė hapur bare, restorante, pasticeri apo fast foode tė reja etj, duke ndihmuar qė gjithcka tė jetė asgjė mė pak por njė start spektakolar dhe njė themel i sigurtė pėr tė ndėrtuar mė pas njė biznes tė suskesshėm pėr cilindo qė e ka pasion kėtė punė. Janė tė shumta tashmė kėto biznese qė janė hapur nėn kujdesin e kompanisė "Neranxi" dhe mė pas kanė rezultuar tė sukseshme.
Mė poshtė do tė gjeni njė galeri me foto nga kėto evente
20 Vjetori i Ambasades amerikane ne Tirane
2010 DHJETOR 1-2 SEMINAR IRCA
2010 DHJETOR 9 SEMINAR ME PRODUKTE TE NGRIRA
2010 26-27 QERSHOR PREGEL PARTY VLORE -SARANDE
2010 Shtator DEMONSTRIM TEK SHEAKSBEER Tai Night nga ANGELA GE
2010 TETOR 7 SEMINAR ME BUKUPJEKES
2011 JANAR 18-19 SEMINAR CALLEBAUT
2011 MAJ 18-19 SEMINAR OLIMPIC FOODS
2011 MAJ 21 INAGURIMI PASTICERI PENLIKANI
Tjetra

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved