INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

Njė kompleks supermodern ku klienti gjen gjithēka
 E pozicionuar nė autostradėn Tiranė - Durrės, km 7, kompania "Neranxi" ka ndėrtuar tashmė prej shumė
vitesh ambientet e saj tė punės nė njė sipėrfaqe prej 10 mijė metrash katrore ku pėrfshihen:
- zyrat e administratės
- linjat e prodhimit, pėrpunimit dhe paketimit tė produkteve.
- linjat e shtypshkronjave pėr kuti kartoni picash dhe tortash
dhe ambalazhe tė tjera kartoni, letre, alumini, palstike etj.
- laboratorėt bashkėkohorė tė kuzhinės, pastiēerisė dhe bareve.
- magazinat e mallrave sipas tė gjitha standarteve tė BE.
- market gjigand i ekspozimit tė produkteve.
- pika e shitjes sė produkteve.
- zyra e asistencės sė klientit.
- shkolla profesionale e kuzhinės. - rrjeti i makinave tė importit dhe shpėrndarjes me tonazhe tė ndryshme dhe makinat pėr punonjės dhe studentė.

PHOTO GALLERY

 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved