INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

Linja
 Nė 60 vite jetė, kompania gjigande italiane e pijeve,
sot na ofron njė gamė tė gjerė produktesh pėr bare,
nė tė gjithė botėn. Frutat kanė marrė njė tjetėr shije
dhe formė sot falė kėsaj kompanie, duke u transformuar
nė pije alkoolike dhe jo alkoolike dhe nė shurupė me
shije tė pazėvendėsueshme. Qershitė, luleshtrydhet,
frutat e pyllit etj, do tė mund t’i gjeni brenda disa
shisheve shumė elegante nėn logon “Toschi”.
Tė famshmen Nocino mund ta gjeni nė serinė e produkteve
tė kėsaj kompanie me njė shije shumė tė ndryshme nga ato
qė keni provuar mė parė. Kjo kompani ka ditur tė ruajė
traditėn e prodhimit tė likernave, por ka eksperiemntuar
gjithashtu me shije tė ndryshme, duke rezultuar e suksesshme.
Njė barist fantazios mund tė zgjedhė lirisht nė kėtė gamė tė
gjerė produktesh, pėr t’iu ofruar klientėve koktejle shumė tė
veēanta, por edhe shtėpiaket mund tė zbulojnė falė “Toschit”
disa aftėsi nė pėrgatitje koktejlesh, qė do tė befasohen edhe vetė.     PHOTO GALLERY

 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1
 • T1

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved