INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

GLIKO - MARMELATĖ - XHEL - KOMPOSTO - FRUTA PĖR MBUSHJE DHE DEKORIM

Gliko tė ndryshme

Gliko arre

Gliko qershie

Gliko kajsie

Gliko molle

Gliko dardhe

Gliko mandarine

Gliko qitro

Gliko fiku

Gliko portokalli i egėr

Gliko portokalli i plotė

Gliko luleshtrydhe

Gliko gėshtenje

Gliko patėllxhani

Gliko domate

Gliko ftoi

Gliko neranxi

Marmelatat

Marmelatė kajsie

Marmelatė pjeshke

Marmelatė ftoi

Marmelatė molle

Marmelatė

luleshtrydhe

Fruta tė pėrpunuara pėr
mbushje dhe dekorim

Koktejl frutash e thatė

Gėshtenjė e thatė

Fik i thatė

Qershi e thatė

Portokall i thatė

Pergamonto e thatė

Qershi e coptuar

Fik i coptuar

Mjalt

Mjalt lulesh

Mjalt pastiēerie

Kompostot

Komposto pjeshke

Komposto kajsie

Komposto koktejl
frutash

Komposto dardhe

Komposto ananasi


ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved