INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

HOME » RECETA » 
RECETA
Receta me oriz basmati
Oriz Basmati me bizele Ėshtė me famė tashmė kombinimi i orizit me bizele, por kjo recetė e realizuar me orizin Basmati ka njė shije shumė tė veēantė dhe tė ndryshme nga...
Koktejle me kafe e produkte Toschi
 Cold Winter (Dimėr i ftohtė) 3/10 Ekspres 3/10 Whisky 2/10 Toschi Caramello Long Drink Shurup 2/10 Nocello Toschi Pregatitja: Hidhni Whisky, Nocello dhe ca¬ramel...
Kokteil Vanilla Dream me Toschi
Vanilla Dream 3/10 Toschi Vaniglia Long Drink Shurup 3/10 Nocello Toschi 4/10 Ekspres Pregatitja: Hidhini sipas rradhės dhe pėrfundoni me pana dhe arrė...
Long drinks me shurupe frutash Toschi
Moscow Sun 1/10 LD Amarena shurup 4/10 Vodka 4/10 Lėng ananasi 1/10 LD Shurup limoni Miksojini nė shaker. Funbuddy 2/10 LD Kivi shurup 4/10 Vodka 4/10 Lėng...
Kokteil me Verdemela Toschi
 Apple Teene 4/10 Verdemela 2/10 Vermuth i bardhė 1/10 LD Verdemela shurup 3/10 Vodka
Koktejl me nocelo Toschi
 Nocellada 2/10 Nocello 3/10 Rum i Bardhė 3/10 AF Ananas Akrobatik shurup 2/10 Arrė kokosi Pėrzijini nė blender me akull
Koktejle me Limoncelo Toschi
 Lemon Drop 4/10 Lemoncello 5/10 Vodka Lemoncello dhe Tonic 4/10 Lemoncello 6/10 Ujė tonik Green Lemon 4/10 Lemoncello 3/10 Vodka 1/10 LD Verdemela...
Koktejl Tahiti me Toschi
Pėrbėrėsit 3/10 shurup Fragola Toschi 4/10 lėng portokalli 3/10 lėng ananasi   Pėrgatitja e koktejlit Pėrzieni nė njė shaker Fragola Toschi, lėngun e...
Tortelli me mollė (me produktet Irca)
Pėrbėrėsit Bonny (nga Irca)1000 g Ujė 1500 g Vezė tė plota 500 g Fruttidor mela (nga Irca) 1000 g   Pėrgatitja Pėrzieni Bonny-n, ujin dhe vezėt nė njė pėrzies me...
LLAZANJE ME KARKALECA DHE PESTO XHENOVEZ (me produktet Robo)
Pėrbėrėsit: Peta llazanje, pesto xhenovez robo, krem karkalecash robo, arre moskati, miell,qumėsht, gjalp, njė vezė, konjak, kripė, piper tė zi. Pėrgatitja: Nė...

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved