INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

HOME » PRODUKTE » Linja Casa Fiesta » 
Linja Casa Fiesta
PRODUKTE MEKSIKANE
Njė gamė e gjerė produktesh tė kuzhinės meksikane pėr tė pėrgatitur pjata tė shijshme njėsoj si kuzhinierė meksikanė profesionistė. Produktet janė nė konfeksione tė mėdha...
GREEN SLICED JALAPENOS
Jalapenos ėshtė e mrekullueshme e ngrohte dhe iu jep pjatave Meksikane njė shije autentike. Aroma e saj ėshtė e mrekullueshme pėr Taco, Tortilla dhe Pizza.Gjithashtu jalapenos...
TORTILLA CHIPS-NACHOS
Nachos Chips pėrgatiten me miell misri, skuqen me vaj palme derisa bėhen kėrce. Ėshtė e mrekulleshme pėr tė filluar njė snack. E mrekullueshme pėr tu...
RED SLICES JALAPENOS
Jepini shije pjkatave tuaja me spec djegės. Ėshtė njė produkt i freskėt dhe shumė pikant me njė aromė fantastike pėr Taco, Tortilla dhe Pizza. Jalapenos tė kuqe janė...
TORTILLA CHIPS-SALTED
Kėto Tortilla priten nė copa dhe skuqen nė vaj vegjetal derisa tė forcohen. E mrekullueshme pėr tu shėrbyer me Casa Fiesta Salsa Dip ose me Cheese Dip.
SEASING MIX FAJITA
Njė marinatė miks e ngrohtė dhe e shijshme, shumė e pėrdorshme pėr pulė, derr ose salmon. Gjithashtu ėshtė shumė e shijshme edhe me mish tė grirė. Erėzat mikse pėrmbajnė...
SEASING MIX BURRITO
 Mix erėzash meksikane pėr Tortilla dhe Taco me pak qepė, pipėr dhe hudhėr, kumin dhe piper cayenne. Ky miks i mrekullueshėm pėrdoret edhe mish.
FAJITA DINNER KIT
Ky Kit pėrmban ēdo gjė qė ju dėshironi pėr tė krijuar njė Fajita tė mrekullueshme si gjellė. 8 Tortilla nga 120 gr, njė qese me Fajita Spice Mix 40 gr dhe Taci Sauce Mild 100...
SEASONING MIX TACO
Seasoning Mix Taco me mish tė grirė viēi ose pule, pėrdoret bashkė me njė pėrzierje erėzash tipike meksikane. Erėzat janė rigon, kripė, spec i kuq, piper, hudhėr,...
TACO SAUCE HOT
Taco Sauce Hot ėshtė njė Taco e mrekulleshme dhe ideale pėr tė shtuar shijen pjatave tė ndryshme meksikane. Me njė salcė me bazė domateje me copa tė freskėta domateje,...

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved