INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

HOME » PRODUKTE » Linja Valsoia » 
Linja Valsoia
Ēfarė ėshtė
  “Valsoia” ka lindur nė vitin 1990 me idenė pėr tė shfrytėzuar cilėsitė e jashtėzakonshme ushqyese tė sojės dhe pėr tė ofruar zgjidhjen e duhur...
Galeta nga orizi
Galetat RYS Galetat me oriz prodhohen nga orizi integral dhe pasurohen me fara susami qė i japin akoma mė shumė shije. Janė mjaft tė shijshme dhe krokante...
Pijet me oriz RYS
Kjo ėshtė njė pije e ėmbėl qė pėrftohet nga orizi. Ėshtė lehtėsisht e tretshme dhe me pėrmbajtje tė ulėt yndyrnash. Nuk pėrmban as kolesterol, as laktozė, as sheqer dhe as glutinė....
Akulloret
Akulloret Valsoia janė tė realizuara me pėrbėrės vegjetal. Ato janė tė pėrgatitura me Soyadrink Valsoia dhe ofrojnė tė gjitha cilėsitė ushqyese dhe tė shėndetshme tė sojės. Nuk...
Desertet
 Desertet janė njė specialitet i kėsaj firme, me pėrbėrje vegjetale me bazė Soyadrink. Tė shijshme dhe me pak yndyrna, pa kolesterol dhe laktozė, tė pasurura me kalcium dhe...
Frollini
Frollini VALSOIA janė njė specialitet vegjetal, tė ėmbėlsuara me fruktozė, ku ndėrthuren bukur shija e traditės me mirėqėnien, falė ushqimit. Cilėsitė ushqyese dhe tė...
Kremrat
  Janė kremra vegjetale me lajthi dhe kakao, tė pasura me fibra. Ėshtė njė ushqim shumė i shijshėm, ideal pėr ato momente tė ditės kur kemi nevojė pėr...
Snack
Snack Valsoia janė tė ėmbla ose tė kripura, ideale pėr disa momente tė ditės kur kemi uri dhe na duhet tė konsumojmė diēka tė shpejtė. Snack Cuore di Noēiola Njė krem...
Kosėt Yosoi
Yosoi ėshtė njė alternativė e mrekullueshme vegjetale e kosit, e pėrftuar nga fermentimi i Soyadrink. Ėshtė e butė dhe kremoze, me shumė fruta dhe e pasuruar me kalcium dhe...
Soia drink, qumėsht soje
 Qumėshti isojės ėshtė njė produkt i mrekullueshėm pėr shėndetin tonė dhe pėr atė gjithė ata qė janė intolerantė ndaj laktikėve. Ai ėshtė shumė i pėrshtatshėm jo vetėm pėr tė...

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved