INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

HOME » RRETH NESH » Panaire » 
Panaire
Panair Profesional Neranxi 2015
Arti i kulinarisė u shfaq pėr dy ditė me radhė pėr tė gjithė tė interesuarit nė panairin e organizuar nga kompania Neranxi dhe Instituti i kulinarisė Neranxi. Ky ėshtė panairi... Me shume
Ambasada Italiane zgjedh Institutin Kulinar Neranxi pėr tė celebruar kuzhinėn shqiptare
Ambasada Italiane zgjedh Institutin Kulinar Neranxi pėr tė celebruar kuzhinėn shqiptare Njė menu shqiptare pėr ministra e ambasadorė Pak ditė mė parė, nė Ambasadėn... Me shume
Neranxi tek celja e sezonit turistik Sarande 2014
Lėvizje, ndalesa dhe shijime tė gatimeve tė veēanta, tė njė menuje tė pasur plot surpriza, qė siē komentojnė edhe shefat e kuzhinės "Neranxi", jane posaēėrisht pėr Festėn e... Me shume
Neranxi tek festa e femijeve me 1 qershor 2014
Festa e 1 Qershorit kete vit u festua bukur tek stenda e Institutit Kulinar Neranxi. Studente te ketij instituti mesuan femijet si te gatuajne dhe si te rriten me ushqime te... Me shume
Neranxi tek celja e sezonit turistik Orikum 2014
Bashkia Orikum zyrtarizoi mė datė 31 Maj , ēeljen e sezonit turistik veror pėr vitin 2014. Atmosfera festive ,miqtė e dashamirėsit pushtuan bregdetin e mbrekullueshėm tė... Me shume
Kompania Neranxi ne panairin e mallrave dhe konsumit, Nigbo 2014 Kine
“Neranxi” hap dyert drejt eksportit tė produkteve shqiptare, tek “Panairi i mallrave dhe konsumit nė Ningbo 2014 Ky ėshtė suksesi i rradhės i Kompanisė “Neranxi”. Nga datat... Me shume
HAPJA E SEZONIT TURISTIK HIMARE 2014
Me 3 Maj 2014 u cel sezoni turistik ne qytetin bregdetar te Himares. Kompania Neranxi ishte prezente atje, duke demonstruar gatimet e duhura per pushuesit. Gatimet ishin... Me shume
Panair 2014
Kompania "Neranxi" sjell festivalin e shijeve nė panairin e pranverės Fundjava qė lamė pas ishte e veēantė pėr kompaninė "Neranxi", importuese dhe pėrpunuese e lėndėve tė... Me shume
Panair "Neranxi" 2013
 Fjala e zotit Nikollaq Neranxi ne Panair Tė nderuar miq. Do tė dėshiroja vemendjen tuaj vetėm pėr pak minuta, nė ndryshim nga vitet e tjera kur mė duhej tė spjegoja mė gjatė pse... Me shume
PANAIRI HORECA 2013 ATHINE
Studentet e Instituti Kulinar Neranxi nen udheheqjen e Shefes se Kuzhines Greta Shllaku, u prezantuan ne Panairin e pervitshem "HORECA" ne Athine te Greqise. Ata perfaqesuan... Me shume

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved