INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

HOME » PRODUKTE » Fruta te thata » 
Fruta te thata
ARRAT (ME LEVOZHEGE, TE QERUARA, AMERIKANE, BRAZILIANE)
Arra me lėvozhgė Arra tė qėruara 1/2, 1/4 dhe tė plota Arra amerikane Arra braziliane Vlerat ushqyese tė arrės Arrat janė njė burim i pasur energjie dhe pėrmbajnė... Me shume
QIQRAT
QIQRAT BURIMI I HEKURIT Sipas studimeve tė fundit, njė nga problemet mė tė mėdha tek tė rriturit por sidomos tek fėmijėt, ėshtė tė ushqyerit keq. Tek fėmijėt qė iu janė... Me shume
FARAT E PISHES
FARAT E PISHES “Presin oreksin”, japin energji, tonifikojnė libidon (dėshirėn seksuale) dhe i bėjnė mirė zemrės. Ēfarė janė: Farat e pishės konsumohen tė gjalla (si... Me shume
MOLLA, BANANIA, PJEPRI, DARDHA, LULESHTRYDHET, KIWI, FRUTAT TROPIKALE, THAI, JAPONEZE TE THATA
Molla, bananja, pjepri, dardha, luleshtrydhet, kiwi, frutat tropikale, thai, japoneze te thata Ka njė numėr tė madh frutash tė thata, pothuajse po aq sa edhe fruta tė... Me shume
SUSAMI
Susami ėshtė njė nga bimėt mė tė vjetra tė kultivuara nė botė. Vaji i susamit pėrdoret pėr shumė dobi, kėtu e 5000 vjet. Nė fillim ėshtė pėrdorur si burim i shkėlqyeshėm i kalciumit... Me shume
RRUSHI I THATE
Te mirat shendetsore te rrushit te thare perfshijne qetesimin nga kapslleku, acidosis, anemise, etheve, dobesi seksuale. Rrushi i thate gjithashtu ndihmon ne shtim te peshes,... Me shume
KUMBULLAT E THATA
Njė studim i fundit ka treguar se konsumimi i kumbullave tė thata ngadalėson zhvillimin e aterosklerozės, sėmundje inflamatore e enėve tė gjakut e cila sjell deri te shfaqja e... Me shume
FIQTE E THATE
FIQTE E THATE 1 Me vlera shume te medha,per uljen e Tensionit te larte 2 Regullojne, kolosterinen ne gjak,(yndyren) 3 Nje mbrojtje shume e madhe, ndaj kancerit ne zorren e... Me shume
FARAT E KUNGULLIT DHE TE LULEDIELLIT
Farat e kungullit dhe ato tė lulediellit janė tė pasura me acide yndyre tė cilat janė mė se tė rėndėsishme pėr qelizat e trupit. Kėto acide ndihmojnė nė rrjedhjėn natyrore tė... Me shume
KIKIRIKET
Kikirikėt pėrmbajne sasi tė madha tė proteinave gje qė e bėn atė njė ushqim te preferuar te atyre njerėzve qe merren me body-building si dhe per ata njerz qė janė tė dobėt dhe nėn... Me shume

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved