INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

Linja per pasticeri
Qumesht pluhur dhe leng, Ēokollate, Vaj, Margarine, Mikse
Kakao pluhur (ngjyrė dhe shije ēokollate) Xhelatinė pluhur (siguron konsistencėn) Qumėsht pluhur i skremuar Qumėsht pluhur (full cream) Vanilje kristal,... Me shume
Kremra, Glasazhe, Filling, Morfate, Pana, Peta
Krem pastiēerie Krem i ftohtė pastiēerie Glase ēokollatė e ftohtė Glase limoni, kajsie, portokalli Filling origjinal molle dhe luleshtrydhe Morfat... Me shume
GLIKO - MARMELATĖ - XHEL - KOMPOSTO - FRUTA PĖR MBUSHJE DHE DEKORIM
Gliko tė ndryshme Gliko arre Gliko qershie Gliko kajsie Gliko molle Gliko dardhe Gliko mandarine Gliko qitro Gliko fiku Gliko... Me shume
SPECIALITETE PER XHELATERI DHE PASTICERI, FRUTA
Specialitete per xhelateri dhe pasticeri   ALBUMISSIMO Produkt pėr pėrgatitjen e meringės italiane dhe dekorimeve. AMARENA FRUTA Amarenė nė... Me shume
GLASAZHE DHE FARCITURA
Glasazhe pėr mbulimin e sipėrfaqes dhe anėt e semifredove, mousses duke pėrftuar mbulesa tė shijeve tė ndryshme dhe ngjyrave tė ndryshme tė gjitha lisho... Me shume
Deserte, Mouse dhe Semifredot
CHARLOTTE NEUTRA Produkte pėr pėrgatitjen e mouse. CA’D’ORO KREM DESERTI Produkt pėr njė njė pėrgatitje tė thjeshtė nė tė ftohtė tė njė kremi desert tė... Me shume
PANNA PREGEL ME SHIJE TE NDRYSHME
 Happy torte Ėshtė njė produkt i ri qė nuk pėrmban yndyrna tė hidrogjenizuara. Ėshtė shumė i thjeshtė pėr tu pėrgatitur dhe lejon t’i ofrosh klientelės njė ėmbėlsirė... Me shume
CREMA CA' D'ORO
Pėr tė gatuar nė mėnyrėn mė tė thjeshtė dhe tė shpejtė, njė krem tė mrekullueshėm pėr deserte dhe ėmbėlsira qė pėrgatiten nė tė ftohtė. CREMA CĮ D’ORO... Me shume
PRONTO SEMIFREDDO
Mė nė fund, njė semifredo i cilėsisė sė lartė, i cili pėrgatitet shpejt duke i shtuar thjesht vetėm qumėsht. Me njė dozė tė ndryshme mund tė pėrfitojmė edhe njė akullore tė... Me shume
MIX PER CRČPES
Miks i kompletuar, i cili vetėm me shtimin e qumėshtit, lejon pėrgatitjen nė mėnyrė tė thjeshtė dhe tė shpejtė tė krepave tė ėmbėl dhe tė shijshėm.  Me shume

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved