INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

Linja per Xhelaterine
Lende te para per akullore PreGel
 Produkte te nje cilesie te larte te kompanise se njohur italiane PreGel. Shije te shumellojshme te akullores artizanale.  Me shume
RECETE AKULLORE ME TOTAL BASE
 RECETE AKULLORE ME TOTAL BASE Kjo bazė ėshtė e pėrshtatshme pėr akullore me fruta dhe me qumėsht duke pėrftuar njė strukturė kompakte dhe shije tė pastėr. Ėshtė e... Me shume
CHEESE CAKE
Akullorja me shijen e famshme tė tortave amerikane tė bėra me djath. E mrekullueshme edhe pėr mousse dhe semifredo. Pėr 1 kg akullore duhet 50 gr produkt.  Me shume
FORTEFRUTTO MOJITO
Koktejli i famshėm me origjinė nga Karaibet me freskinė e mentes dhe tė rumit, tani edhe nė akullore. Ideale edhe nė granita. Pėr 1 kg akullore, duhet 100 gr produkt.  Me shume
ORO D’ORO
Shija e paharrueshme e akullores sė dikurshme. Akullorja “Oro D’Oro” ka njė shije unike dhe mbasi e ke provuar nuk mund tė ndahesh mė prej saj. Si shije ngjan shumė me atė tė... Me shume
TOPPING PJEPRI
Njė salcė pjepri e pasur me fruta dhe me shijen e njė pjepri tė pjekur mirė. I disponueshėm nė shishe 1 kg. TOPPING MANGO PA SHEQER Ideale pėr tė dekoruar... Me shume
TORTA NERA
Njė shije tipike italiane e tortės me ēokollatė, tani edhe nė akullore e cila tregtohet nė njė pako tė re miksi, “Torta nera bazė” dhe “Torta nera pastė”.   ĒOKOLLATĖ E... Me shume
CORIANDOLINE STICK
Produkte tė sė ardhmes qė kemi mundėsi t’i shijojmė sot, pa yndyrna vegjetale tė idrogjenuara dhe me ngjyrues natyral. Ideale pėr tė gjithė ata specialistė tė akullores tė... Me shume
GRISBĢ NOCCIOLA
Nė gjurmėt e suksesit tė fituar nga Arabeschi Grisbi Limone, vjen edhe Arabeschi Grisbģ Nocciola: veēanėrisht e kėshillueshme pėr Pasta Classica La Cubanera.  Me shume
PINOPINGUINO
Gjatė vitit 2010 u quajt shija mė e suksesshme duke u zgjedhur si akullorja e vitit. Tashmė PinoPinguino ėshtė e disponueshme edhe nė shishe.  Me shume

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved