INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

Linja robo per kuzhine
Nuk janė pak por 60 vite eksperiencė tė materializuara tek produktet italiane Robo. Njė shpikje ideale pėr restorantet, fast-foodet, shėrbimet catering por edhe... Me shume
Brodo vegjetale
  E pėrgatitur pėr supė tė trashė me bazė zarzavadesh, ėshtė ideale pėr njė supė me pak kalori. Ky pluhur i gatshėm i shton edhe mė tepėr... Me shume
Oriz Ribe Parboiled
Ka njė ngjyrė tė verdhė floriri, kokrra orizi tė mesme tė gjata dhe ėshtė njė oriz qė nuk ngjitet asnjėherė. Lėnda e parė hidhet nė ujė nė nxehtė dhe mbasi i bėhet njė... Me shume
Qepė boretane tė plota natyrale
  Qepėt boretane tė pėrpunuara nė mėnyrė natyrale mbajnė shijen katrakteristike tė ėmbėl dhe delikate. Tė qėruara, tė kalibruara, tė... Me shume
Krem salmoni me copa
  Krem i pėrgatitur duke pėrdorur salmon tė freskėt tė cilėsisė sė parė me ngjyrė tė kuqe dhe me copa salmoni tė dukshme. Ėshtė ideale si bazė... Me shume
Fondo Bruno
    Tė pėrgatisėsh njė fondo tradicionale italiane do shumė kohė, eksperiencė dhe impenjim.Ndėrsa preparati ynė pluhur me bazė... Me shume
Brodo me kėrpurdha porēini
  Njė preparat pluhur pėr supra me bazė glutam dhe kėrpurdha porēini. Ėshtė ekzaltuese dhe pasuron shijen pėr tė gjitha pjatat me... Me shume
Brodo peshku
  Njė preparat nė pluhur pėr tė pėrgatitur brodo, shumė e domosdoshme pėr tė shtuar shijen e peshkut tė zier, njė rizotoje tė mirė dhe njė... Me shume
Fumeto peshku
  Njė preparat nė pluhur pėr salca me bazė peshku. Hidhet nė fund tė zierjes apo pjekjes dhe ka njė pėrqindje tė lartė peshku (17%) dhe pak... Me shume
Trithotel
  Krem domatesh e pėrftuar duke seleksionuar domatet mė tė mira tė kėputura nė mes tė verės. Duke pėrdorur lėndė tė para vetėm italiane,... Me shume

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved