INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

Cereale dhe drithera
Kornflekse te ndryshme
Kornfleks misri tradicional 10 kg Kornfleks cokoll. choko shell/flex Kornfleks Orizi me kakao Kornfleks Bran flakes drith Kornfleks misri... Me shume
Panealba
E vendosur n Verduno në provincn e Cuneo, Panealba ka lindur n vitin 1982 si shoqri comerciale e cila ka ndrtuar nj struktur teknike dhe organike shum t avancuar... Me shume
Crostini me shije mesdhetare, Crostini me shije domate dhe baziliko, Crostini me shije qepe, Crostini me shije hudhre, Crostini me shije speci, Crostini me shije rigoni, Crostini me hudhër dhe majdanoz, Crostini me shije rozmarine
Cruncysticks alla Genovese, Cruncysticks alla Pugliese, Cruncysticks alla Calabrese, Cruncysticks alla Napoletana
Griss or me vaj ulliri, Griss or me susam, Griss or me ullinj të zinj, Griss or me qepë, Griss or me rosmarinë, Griss or me krunde
Griss me qepe, Griss me vaj ulliri, Griss me ullinj te zinj, Griss me rozmarine, Griss me susam
Scrack Griss me domate dhe baziliko, Scrack Griss me hudhër dhe majdanoz, Scrack Griss ala siçiliana
Stiratini me vaj ulliri, Stiratini me susam, Stiratini me ullinj te zinj, Stiratini me rozmarine, Stiratini me qepe, Stiratini me krunde
Spaccatini restorantesh te buta, Sfarinatelli per restorante te tipit te mesem, Spaccatini 5 x 50 g
Grissini me vaj ulliri, Grissini me shije pice, Grissini me susam, Grissini me rozmarinë

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved