INSTITUTI KULINAR
NERANXI

Shkolle 2(dy) vjecare per: - shef-kuzhine dhe shef-pasticerie Kurse per: - kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier, - pasticier dhe ndihmes pasticier, - xhelatier, - bukepjekes dhe picajol, - barmen (pergatitjen e cocktail-ve).

Per me shume informacion

Tel. 042 406 501; Cel:068 60 40 205 e-mail: a.i.c.a.@hotmail.com website: www.albaniaculinary.com

Embelsira te gatuara nga studentet tane

Nese kerkoni qe te beheni kuzhinere, pasticiere, barmane, picajole te zote, ka nje vend per ta realizuar kete enderr, Instituti Kulinar Neranxi

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Z. Neranxi duke i dorezuar nxenesit qe ka studiuar per kuzhinier, Elvis Dyrmishi, certifikaten kualifikuese, dhe duke i uruar suksese te metejshme ne kete profesion kaq te bukur.

Dhenia e diplomes tek Instituti Kulinar Neranxi

Studentja Viola Ago kreu provimin e kursit 3-mujor per Picajol, e cila u pajis dhe me Certifikaten perkatese. E pranishme ishte dhe Administratorja e Instituti Kulinar Neranxi, Zj. Nurie Neranxi, e cila i uroi suksese te metejshme ne kete profesion te bukur.

HOME » PRODUKTE » Cajra » 
Cajra
test
ļæ½xm  Me shume
Dogadan Tea
Ēajrat e famshėm Dogadan, tani edhe nė Shqipėri
 Kompania “Neranxi” sjell nė  Shqipėri ēajrat “Dogadan”, 100% natyrale Cilėsia dhe standartet e “Dogadan” janė cilėsuar dhe garantuar me ēertifikatat pėrkatėse... Me shume
Ēaji bimor Echinacea
Ju mbron kundėr tė gjitha efektet negative tė dimrit.  Me shume
Ēaji Melissa
Ndihmon pėr relaksim dhe rrit cilėsinė e gjumit.  Me shume
Ēaji i blirit
I mrekullueshėm sidomos nė stinėn e dimrit  Me shume
Ēaj me kanelle dhe karafil
Dy erėza tė preferuara pėr t’ju dhėnė energji dhe freski  Me shume
Mixed Fruit Tea
Shije e papėrmbajtshme e frutave tė kuqe, njė burim natyror i antioksidantėve dhe vitaminės C  Me shume
Ēaj portokall me kanelle
Njė kombinim i shijshėm portokalli dhe kanelle, ndihmon nė tretjen tuajsistemi.  Me shume
Ēaj me Xhinxher & Limon
Efekti mbrojtės i xhinxherit tani takohet me freskinė e limonit.  Me shume

ME TE FUNDIT
Dyqanet Neranxi
I gjeni ne te gjithe Shqiperine
Produkte per supermarkete
Ne supermarketet me te medha ne te gjithe vendin, Mund te gjeni produktet e Neranxit
Per tu dobesuar
Dukan ka bere revolucion ne regjimin e dobesimin me dieten e tersheres dhe sojes. Produktet i...
Koktejle te mrekullueshme nga Toschi
Te gjithe duan te shijojne nje koktejl te shijshem ne bare. Por e vetmja menyre per ta realizuar...N. N sh.p.k Autostrada: Tirane- Durres, Km 7, Yrshek, Postal Code: 1000, Tirana, Albania
Tel: +355 42 406 500/ 501; Fax: +355 48 200 419; neranxi@neranxi.com; www.neranxi.al
© Copyright 2005 - 2017 N.N shpk. All right reserved